top of page

HİZMETLERİMİZ

Image by Green Chameleon
Temel Yetenek Testi (TYT)

 

Temel Yeterlilik Testi (TYT), adayların sözel ve sayısal alanlarda sahip olmaları beklenen bilgi, beceri ve yetkinliklerini kapsıyor. Temel Yeterlilik Testi (TYT), adayların sözel ve sayısal alanlarda sahip olmaları beklenen bilgi, beceri ve yetkinliklerini kapsıyor.

Kurs merkezimizde TYT ye hazırlanmak isteyen öğrencilere ihtiyacı olan dersler verilmektedir. 

Image by Element5 Digital
Alanda Yeterlilik Testi (AYT)

 

Yüksek Öğretime geçiş sınavının ikinci aşaması olan AYT, Sözel, Sayısal, Eşit Ağırlık  alanlarında yüksek öğretime yerleşmek isteyen öğrencilerin girdiği sınavdır. AYT’de adaylar, hesaplanmasını istedikleri puan türü için gereken testleri cevaplayacaklardır.  

Kurs merkezimizde AYT ye hazırlanmak isteyen öğrencilere ihtiyacı olan dersler verilmektedir. 

Image by Debby Hudson
Liselere Giriş Sınavı(LGS)

 

Nitelikli bir lisede okumak için LGS sınavında başarılı olunmalıdır.  Derslere göre soru dağılımları; Türkçe 20 soru, matematik 20 soru, fen bilgisi 20 soru, Din Kültürü 10 soru, İnkılâp ve Atatürkçülük tarihi 10 soru, Yabancı dil 10 soru olacak şekildedir. 

 

LGS kapsamına giren konularda dersler verilmektedir. 

Çizgili Defter Yığını
Ortaokul Ders Takviye

 

Ortaokul öğrencilerinin ihtiyacı olan derslere yardımcı olunmaktadır. Okul notlarının yüksek olması için özel ders anlatımı, ödevlerin yapılmasına yardımcı olma gibi konularda hizmet vermektedir.

 

Kursumuz, okul derslerinizde daha başarılı olmanız için size her türlü desteği vermektedir.

Rehberlik ve Danışmanlık

 

Sınavlara hazırlanırken rehberlik ve danışmanlık almak başarıyı yakalamak için çok önemlidir. Derslerle ilgili eksikliklerini tespit etmek, günlük-haftalık-aylık çalışma programı çıkarmak, sınav stresini atmak, motivasyonu artırmak gibi konularda rehberlik verilmektedir.

 

Kursumuzda uzman eğitimciler  sizlere mükemmel bir rehberlik ve danışmanlık hizmeti vererek sınavlarda başarılı olmanıza büyük katkı sağlamaktadır. 

Okul Tedarik
Lise Ders Takviye

 

Lise öğrencilerinin diploma notunun yüksek olması iyi bir üniversiteye girmesine katkı sağlamaktadır. Bundan dolayı, eksik olan derslerini tamamlayarak daha yüksek bir diploma notunu elde etmenize yardımcı oluyoruz.

 

Lisede görülen bütün dersler için özel ders alabilirsiniz. Bununla birlikte  ödevlerinize ve projelerinize destek verilmektedir. 

bottom of page