top of page

BAŞARILARIMIZ

Turkuaz Akademi'de eğitim alan öğrencilerimiz istedikleri hedeflere ulaşmayı başarmışlardır. Okul derslerinde başarılı oldukları gibi nitelikli bir liseye girme imkanına kavuşmuşlardır. Geleceklerinin mesleklerini yapması için  en iyi üniversiteleri kazanmış olmanın gururunu yaşamışlardır.

Turkuaz Akademinin verdiği kaliteli eğitim ile birlikte bir başarı hikayesi yazabiliriz. 

Başarı Hikayesi 1

 

Ben Ali. Lise 2'den itibaren Turkuaz Akademiye geldim. Öğretmenlerimizin verdiği büyük destekle okul derslerimde başarılı oldum. 12.sınıfta AYT ve TYT kursları ile hayalimdeki üniversiteyi kazanabildim. İyi bir üniversiteye girmek için Turkuaz Akademi'nin verdiği eğitimin çok büyük bir etkisi oldu. Sizlerin de hayallerinizi gerçekleştimek için Turkuaz Akademi'ye gelmenizi kesinlikle tavsiye ederim.

Başarı Hikayesi 2

 

Ben Zeynep. Liselere Giriş Sınavı için Turkuaz Akademi'den özel dersler aldım. Öğretmenlerimin birebir ilgilenmesi ve rehberliği sayesinde Beylikdüzü Münire Alkan Fen Lisesini kazandım. Turkuaz Akademi'nin benim başarılı bir öğrenci olmamdaki katkısı anlatılamaz. İyi bir üniversite kazanmak için Turkuaz Akademi'den eğitim almaya devam edeceğim.

bottom of page